HPE StorageWorks StoreEver MSL Ultrium Right Magazine Kit Datalaggringsenhet Bandkassett
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: AG120A
- EAN: 0882780185821 0787322207385 40 ...2207385 4053162265318 8827801858218 4923123163260 7106226464961 4948382430465 7427451624655 0712951273708 4054317987567more
HP MSL Ultrium Right Magazine Kit
Offer details
Related Products
Description
HPE StorageWorks MSL2024 Ultrium magazine kit right
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produkttyp | Datalaggringsenhet |
| Mediatyp | Bandkassett |
| Certifiering | WEEE |
| Kompatibla produkter | ProLiant DL365 G5 |
| Design | |
| Certifiering | WEEE |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 139,7 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 660,4 mm |
| Vikt | 1,63 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 7,72 kg (17 lbs) |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |