HPE RPS 800 nätverksswitchkomponenter Strömförsörjning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JD183A#ABB
- EAN: 6934648006831 0885631174012
HP RPS 800 Redundant Power Supply
Offer details
Related Products
Description
HP RPS800 Redundant Power System
Warranty and support
• Electronic and telephone support: limited electronic and telephone support is available from HP; to reach our support centers, refer to www.hp.com/networking/contact-support; for details on the duration of support provided with your product purchase, refer to www.hp.com/networking/warrantysummary
Warranty and support
• Electronic and telephone support: limited electronic and telephone support is available from HP; to reach our support centers, refer to www.hp.com/networking/contact-support; for details on the duration of support provided with your product purchase, refer to www.hp.com/networking/warrantysummary
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produkttyp | Strömförsörjning |
| Produktens färg | Rostfritt stål |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |
| Färg | |
| Produktens färg | Rostfritt stål |
| Tekniska detaljer | |
| Höjd | 44 mm |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Total effekt | 650 W |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 3,8 kg |
| Höjd | 44 mm |
| Bredd | 441 mm |
| Djup | 182 mm |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85177900 |