HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF U.3 Premium Drive Cage Kit
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P48814-B21
- EAN: 0190017557649 4549821442348
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF U.3 Premium Drive Cage Kit, 1,65 kg
Offer details
Related Products
Description
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF U.3 Premium Drive Cage Kit. Vikt: 1,65 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kompatibilitet | ProLiant DL380 Gen11 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 286 mm |
| Djup | 394 mm |
| Höjd | 172 mm |
| Vikt | 1,65 kg |
| Övrigt | |
| Formfaktor | SFF |
| Produktstorlek (BxDxH) | 286 x 394 x 172 mm |
| Vikt (imperial) | 1,65 kg (3.63 lbs) |