HPE MSA 48TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty 6-pack (6x8TB) HDD Bundle interna hårddiskar
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P89058-B25
- EAN: 4549821663606 0190017837048
HPE MSA 48TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty 6-pack (6x8TB) HDD Bundle, 330,2 mm, 228,6 mm, 362 mm, 5,77 kg, 36,2 cm (14.2"), 22,9 cm (9")
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 48TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty 6-pack (6x8TB) HDD Bundle. Bredd: 330,2 mm, Höjd: 228,6 mm, Djup: 362 mm. Djup (imperial): 36,2 cm (14.2"), Höjd (imperial): 22,9 cm (9"), Bredd (imperial): 33 cm (13")
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 330,2 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Djup | 362 mm |
| Vikt | 5,77 kg |
| Vikt (imperial) | 5,77 kg (12.7 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 330,2 x 361,9 x 228,6 mm (13 x 14.2 x 9") |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 33 cm (13") |
| Höjd (imperial) | 22,9 cm (9") |
| Djup (imperial) | 36,2 cm (14.2") |
| Vikt (imperial) | 5,77 kg (12.7 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 330,2 x 361,9 x 228,6 mm (13 x 14.2 x 9") |