HPE MSA 20TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty HDD interna hårddiskar 7200 RPM
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0F32A
- EAN: 0190017629810
HPE MSA 20TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty HDD, 20 TB, 7200 RPM, SAS
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 20TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty HDD. Hårddiskkapacitet: 20 TB, Hårddiskens rotationshastighet: 7200 RPM, Gränssnitt: SAS
Specifications
| Lagring | |
|---|---|
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskkapacitet | 20 TB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 7200 RPM |
| Byte under drift (hotswap) | Nej |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Egenskaper | |
| Modell | HDD |
| Komponent för | Server/arbetsstation |
| Hårddiskkapacitet | 20 TB |
| Hårddiskens rotationshastighet | 7200 RPM |
| Gränssnitt | SAS |
| Byte under drift (hotswap) | Nej |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 187,5 mm |
| Höjd | 136,7 mm |
| Djup | 327,1 mm |
| Vikt | 590 g |
| Vikt (imperial) | 0,586 kg (1.29 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 187,5 x 327,2 x 136,7 mm (7.38 x 12.9 x 5.38") |
| Övrigt | |
| Gränssnitt | SAS |
| Bredd (imperial) | 18,8 cm (7.38") |
| Höjd (imperial) | 13,7 cm (5.38") |
| Djup (imperial) | 32,7 cm (12.9") |
| Vikt (imperial) | 0,586 kg (1.29 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 187,5 x 327,2 x 136,7 mm (7.38 x 12.9 x 5.38") |
| Kompatibla produkter | HPE MSA Platforms, see QuickSpecs for more information |