HPE MSA 144TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty 6-pack (6x24TB) HDD Bundle interna hårddiskar
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P88917-B25
- EAN: 0190017836997
HPE MSA 144TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty 6-pack (6x24TB) HDD Bundle, 330,2 mm, 228,6 mm, 362 mm, 5,77 kg, 36,2 cm (14.2"), 22,9 cm (9")
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 144TB SAS 12G Midline 7.2K LFF M2 1-year Warranty 6-pack (6x24TB) HDD Bundle. Bredd: 330,2 mm, Höjd: 228,6 mm, Djup: 362 mm. Djup (imperial): 36,2 cm (14.2"), Höjd (imperial): 22,9 cm (9"), Bredd (imperial): 33 cm (13")
Specifications
| Vikt & dimension | |
|---|---|
| Bredd | 330,2 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Djup | 362 mm |
| Vikt | 5,77 kg |
| Vikt (imperial) | 5,77 kg (12.7 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 330,2 x 361,9 x 228,6 mm (13 x 14.2 x 9") |
| Övrigt | |
| Bredd (imperial) | 33 cm (13") |
| Höjd (imperial) | 22,9 cm (9") |
| Djup (imperial) | 36,2 cm (14.2") |
| Vikt (imperial) | 5,77 kg (12.7 lbs) |
| Dimension (B x D x H) (imperial) | 330,2 x 361,9 x 228,6 mm (13 x 14.2 x 9") |