HPE MR408i-p Gen11 x8 Lanes 4GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller RAID-kontrollerkort PCI Express x8
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P74775-B21
- EAN: 4549821614608 0190017746005
HPE MR408i-p Gen11 x8 Lanes 4GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller, SAS, Serial ATA III, PCI Express x8, 0, 1, 5, 10, 6, 50, 60, 4098 MB, Refer to HPE Compute MR Controllers QuickSpecs, 222,3 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE MR408i-p Gen11 x8 Lanes 4GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller. Lagringsenhetsgränssnitt som stöds: SAS, Serial ATA III, Värdgränssnitt: PCI Express x8. RAID-nivåer: 0, 1, 5, 10, 6, 50, 60, Internminne: 4098 MB, Certifiering: Refer to HPE Compute MR Controllers QuickSpecs. Bredd: 222,3 mm, Djup: 252,4 mm, Höjd: 65,1 mm. Chassityp: Standard PCI HH/HL, Externa anslutningar: 1x8 SlimSAS, Vikt (imperial): 0,374 kg (0.825 lbs)
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Lagringsenhetsgränssnitt som stöds | SAS, Serial ATA III |
| Värdgränssnitt | PCI Express x8 |
| Prestanda | |
| RAID-nivåer | 0, 1, 5, 10, 6, 50, 60 |
| Internminne | 4098 MB |
| Certifiering | Refer to HPE Compute MR Controllers QuickSpecs |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 222,3 mm |
| Djup | 252,4 mm |
| Höjd | 65,1 mm |
| Vikt | 370 g |
| Övrigt | |
| Chassityp | Standard PCI HH/HL |
| Vikt (imperial) | 0,374 kg (0.825 lbs) |
| Externa anslutningar | 1x8 SlimSAS |