HPE Aruba Networking 6300M 24p SFP 1G 2p SFP28 25G MACsec 2p SFP56 50G Switch Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S4P44A
- EAN: 0190017746319
HPE Aruba Networking 6300M 24p SFP 1G 2p SFP28 25G MACsec 2p SFP56 50G Switch, Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd
Offer details
Trade Prices
Description
HPE Aruba Networking 6300M 24p SFP 1G 2p SFP28 25G MACsec 2p SFP56 50G Switch. Switch kapacitet: 880 Gbit/s. Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd
Specifications
| Data transmission | |
|---|---|
| Switch kapacitet | 880 Gbit/s |
| Genomströmning | 654 Mpps |
| Design | |
| Staplingsbar | Ja |
| Prestanda | |
| Fysisk stackning (enheter) | 10 |
| Processorfrekvens | 1800 MHz |
| Minnestyp | DDR4-SDRAM |
| Internminne | 8000 MB |
| Flashminne | 32000 MB |
| Inbyggd processor | Ja |
| Staplingsbar | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Meddelane om effektförbrukning | With JL086A PSU: Idle: 133W 100% Traffic Rate: 199W With JL087A PSU: Idle: 138W 100% Traffic Rate: 193W With JL670A PSU: Idle: 140W 100% Traffic Rate: 201W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Ja |
| Total Power over Ethernet (PoE)-budget | 2880 W |
| Övrigt | |
| Latens | 1 Gbps: 4.24 μs 10 Gbps: 1.50 μs 25 Gbps: 2.91 μs 50 Gbps: 3.49 μs |
| Prestandahantering | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Minne och processor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1.8GHz Memory: 8 GB DDR4, 32 GB eMMC Flash: 8 MB, 16 MB, or 32 MB, depending on model and configuration |
| Fläkt | Switch has two fan tray slots and comes with two fan trays installed. Minimum two fan trays required. Fan trays are field replaceable and hot‑swappable. Each fan tray contains two fans. |
| Vikt (imperial) | 6,02 kg (13.3 lbs) |
| Externa anslutningar | 48 x HPE Smart Rate 100 M [5]/1G/2.5G/5G BaseT Class 6 PoE ports supporting up to 60W per port 4 x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at and 802.3bt (up to 60W) 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM port |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 44 mm |
| Djup | 442 mm |
| Vikt | 6,02 kg |