HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e TAA Transceiver transceiver-moduler för nätverk Fiberoptik 1000 Mbit/s RJ-45
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R9Q45A
- EAN: 0190017600192 0190017595580
HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e TAA Transceiver, Fiberoptik, 1000 Mbit/s, RJ-45, 100 m, SFP, 15 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e TAA Transceiver. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Gränssnittstyp: RJ-45. Formfaktor: SFP. Bredd: 15 mm, Djup: 56 mm, Höjd: 13 mm. Vikt (imperial): 0,0454 kg (0.1 lbs)
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | RJ-45 |
| Maximal dataöverföringshastighet | 1000 Mbit/s |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 100 m |
| Egenskaper | |
| Formfaktor | SFP |
| Nätverk | |
| SFP transceiver typ | Fiberoptik |
| Gränssnittstyp | RJ-45 |
| Maximal dataöverföringshastighet | 1000 Mbit/s |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 15 mm |
| Djup | 56 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Vikt | 20 g |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,0454 kg (0.1 lbs) |