HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 15m Active Optical Cable InfiniBand och fiberoptisk kabel Mintfärgad
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R0Z28A
- EAN: 0190017326849
HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 15m Active Optical Cable, 15 m, QSFP28, QSFP28
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 15m Active Optical Cable. Kabellängd: 15 m, Anslutning 1: QSFP28, Anslutning 2: QSFP28
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 15 m |
| Anslutning 1 | QSFP28 |
| Anslutning 2 | QSFP28 |
| Dataöverföringshastighet | 100 Gbit/s |
| Produktens färg | Mintfärgad |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| InfiniBand-protokoll | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 85447000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 254 g |
| Kabelvikt | 254 kg/km |
| Kabellängd | 15 m |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,272 kg (0.6 lbs) |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85447000 |