HPE 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 1 Pack Transceiver transceiver-moduler för nätverk 1000 Mbit/s SFP+
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: AJ718A
- EAN: 5051964334170 7427454969913 50 ...4969913 5052916438540 0849064010187 5054533114517 4948382556844 4053162265523 0883585702206 5054484114512 5052461530140 2001506953003 5057454826644 8835857022064more
HP 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 1 Pack Transceiver
Offer details
Trade Prices
Related Products
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Gränssnittstyp | SFP+ |
| Maximal dataöverföringshastighet | 1000 Mbit/s |
| Kompatibla produkter | HP 8/20q HP SN6000 P6000/EVA HP 6400/8400 HP MPX200 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85369010 |
| Egenskaper | |
| Kompatibla produkter | HP 8/20q HP SN6000 P6000/EVA HP 6400/8400 HP MPX200 |
| Nätverk | |
| Gränssnittstyp | SFP+ |
| Maximal dataöverföringshastighet | 1000 Mbit/s |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 73,9 mm |
| Djup | 110,9 mm |
| Höjd | 157 mm |
| Vikt | 20 g |
| Övrigt | |
| Vikt (imperial) | 0,0181 kg (0.0400 lbs) |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85369010 |