HP Prelude 15,6 tums ryggsäck
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 1E7D6AA
- EAN: 0195122283681 0195122282769
Prelude 15,6 tums ryggsäck
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Snygg och välorganiserad
Håll ordning med dragkedja högst upp, ett särskilt fack för din bärbara dator. upp till 15,6 tum diagonalt, och lättillgängliga inner- och ytterfack för kablar, adaptrar, pennor, telefonen och de saker du använder oftast.
Bekväm transport
Använd de justerbara vadderade ryggsäcksremmarna för att få fria händer eller bär i det översta handtaget.
Support i världsklass
Ett års begränsad garanti ger trygghet.
Description
Affärsryggsäcken för din vardag
Skydda din bärbara dator och ha händerna fria när du är på språng med den hållbara HP 15,6 Prelude Backpack, nu färggrannare med elegant grå insida.
Skydda din bärbara dator och ha händerna fria när du är på språng med den hållbara HP 15,6 Prelude Backpack, nu färggrannare med elegant grå insida.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Färgnamn | Gray |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Maximal skärmstorlek | 39,6 cm (15.6") |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Business |
| Hållbarhet | |
| Hållbara tekniker och material | LDPE bag contains 100% recycled plastic; Hanger tag is made from 100% recycled paper stock |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 410 mm |
| Djup | 286 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Vikt | 490 g |
| Förpackningens bredd | 310 mm |
| Låddjup | 90 mm |
| Förpackningens höjd | 420 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 520 g |
| Design | |
| Färgnamn | Gray |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Maximal skärmstorlek | 39,6 cm (15.6") |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Ursprungsland | Kina |
| Tekniska detaljer | |
| Ärendetyp | Ryggsäck |
| Vattentålig | Ja |
| Innehåll i lådan | HP Prelude Backpack 15.6; Documentation |
| Hållbara tekniker och material | LDPE bag contains 100% recycled plastic; Hanger tag is made from 100% recycled paper stock |
| Harmonized System (HS)-kod | 42029291 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 310 mm |
| Låddjup | 90 mm |
| Förpackningens höjd | 420 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 520 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 42029291 |
| Övrigt | |
| Vattentålig | Ja |
| UNSPSC-kod | 53121706 |