HP LaserJet 135X svart original -tonerkassett med hög kapacitet
- Brand: HP
- Category:
- SKU: W1350X
- EAN: 0194850587276
135X svart original LaserJet-tonerkassett med hög kapacitet
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Företagets produktivitet är viktig
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Tydlig och skarp svart text och fylliga halvtoner
Låt era affärsidéer representeras med utskrifter av högsta kvalitet och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Description
Välj HP LaserJet-originaltonerkassetter som är designade för att fungera med era HP-skrivare och leverera säkerhet med manipuleringsbeständiga chipp.[1]
HP-originaltonerkassetter med JetIntelligence ger tydlig svart text och grafik,[2] inklusive alternativ med hög kapacitet,[3] och har innovativ bedrägeribekämpningsteknik och säkra kassettchipp.[1] Minska avfallet genom återvinning med HPs originalkassetter.
HP-originaltonerkassetter med JetIntelligence ger tydlig svart text och grafik,[2] inklusive alternativ med hög kapacitet,[3] och har innovativ bedrägeribekämpningsteknik och säkra kassettchipp.[1] Minska avfallet genom återvinning med HPs originalkassetter.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Antal svarta tonerpatroner | 1 |
| Svart toner, sidkapacitet | 2400 sidor |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Japan |
| Kompatibilitet | HP 135 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet M207-M212, M209, M232-M237, M234 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 19% |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 216 styck |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Stackningsantal för lastpall | 32 styck |
| Pallvikt (imperial) | 243,9 kg (537.8 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1183 x 775 x 1139 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1122,7 x 937,3 x 1244,6 mm (44.2 x 36.9 x 49") |
| Produkter per lastpall (EU) | 147 styck |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 364 mm |
| Djup | 109 mm |
| Höjd | 136 mm |
| Vikt | 530 g |
| Förpackningens bredd | 364 mm |
| Låddjup | 109 mm |
| Förpackningens höjd | 136 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 790 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Produkter per lastpall | 216 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1122 x 938 x 1244 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 364 mm |
| Låddjup | 109 mm |
| Förpackningens höjd | 136 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 790 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP 135 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet M207-M212, M209, M232-M237, M234 |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 19% |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 21 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 5 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850587276 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 194850587276 |
| Hållbarhet | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 5 |
| Övrigt | |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 19% |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1122 x 938 x 1244 mm |
| Stackningsantal för lastpall | 32 styck |
| Pallvikt (imperial) | 243,9 kg (537.8 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1183 x 775 x 1139 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1122,7 x 937,3 x 1244,6 mm (44.2 x 36.9 x 49") |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 216 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 191 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 27 styck |
| Lastpallsvikt (EU) | 137 kg |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 216 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1122 x 938 x 1244 mm |
| Stackningsantal för lastpall | 32 styck |
| Pallvikt (imperial) | 243,9 kg (537.8 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1183 x 775 x 1139 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1122,7 x 937,3 x 1244,6 mm (44.2 x 36.9 x 49") |
| Produkter per lastpall (EU) | 147 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 21 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |