HP 963 4-pack originalbläckpatroner svart/cyan/magenta/gul
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 6ZC70AE
- EAN: 0195122352219 0195122352226 01 ...2352226 0199764688743 0199764688774 0199764688712 0199764688767 0199764688729 0199642343160 0199764688750 0199764688736 5704174531197 0199642386440more
963 4-pack originalbläckpatroner svart/cyan/magenta/gul
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Description
Perfekt för arbetsgrupper som behöver pålitlig prestanda och utskrifter av professionell kvalitet – sida efter sida.
Räkna med dokument av professionell kvalitet. HPs originalbläckpatroner är oerhört tillförlitliga och ger stabil prestanda, kontinuerlig sidkapacitet och resultat som varar.[3] Skriv ut affärsdokument med både livfull färg och tydlig svart text.
Räkna med dokument av professionell kvalitet. HPs originalbläckpatroner är oerhört tillförlitliga och ger stabil prestanda, kontinuerlig sidkapacitet och resultat som varar.[3] Skriv ut affärsdokument med både livfull färg och tydlig svart text.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av leverans | Kombinationspack |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Volym svart patron | 47,86 ml |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med färgpatron | 700 sidor |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 1000 sidor |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Kompatibilitet | HP 963-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Antal per förpackning | 5 styck |
| Produktens färg | Svart |
| Förpackningstyp | Låda |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 123 mm |
| Djup | 4,85 mm |
| Höjd | 171 mm |
| Vikt | 240 g |
| Förpackningens bredd | 123 mm |
| Låddjup | 4,85 mm |
| Förpackningens höjd | 171 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 240 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 123 mm |
| Låddjup | 4,85 mm |
| Förpackningens höjd | 171 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 240 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Antal per förpackning | 5 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122352226, 199764688712, 199764688729, 199764688750, 199764688767, 199764688774 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 195122352226; (30A) 199764688712; (30B) 199764688729; (LS1) 199764688750; (LS2) 199764688767; (LS3) 199764688774 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122352226, 199764688712, 199764688729, 199764688750, 199764688767, 199764688774 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 195122352226; (30A) 199764688712; (30B) 199764688729; (LS1) 199764688750; (LS2) 199764688767; (LS3) 199764688774 |
| Innehåll i lådan | 4 bläckpatroner: 1 svart och 1 vardera av cyan, magenta, gul (standard) |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1039 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produkter per lastpall | 720 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 60 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 207,9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,13 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1039 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |