HP 920XL svart bläckpatron med hög kapacitet, original
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CD975AE
- EAN: 0884420649489 8844206494896 88 ...6494896 8844206494964 0884962546147 0884420649540 3610170023180 5052217275318 0844206494894 0884420649526 8844206495190 5052178347413 0193808176173 0193808176180 0193808176197 5053973881058 0884420649502 0884420649496 0193808176166 0889899377093 0884420649519 5054531973369 0193808176159 8713366007508 5051395816511 4053162284081 5055344663577 0884420649533 5052454775626 4053162284074 5054533659827 5054629483251 9082014023450more
920XL svart bläckpatron med hög kapacitet, original
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Description
Användare på hemmakontor som behöver svart text av laserkvalitet.
Skriv ut svart text i laserkvalitet med HP 920XL-svarta bläckpatroner och äkta HP-bläck. Skriv ut proffsiga dokument på vanligt papper med pigmentbläck som tagits fram för kontorsanvändning.
Skriv ut svart text i laserkvalitet med HP 920XL-svarta bläckpatroner och äkta HP-bläck. Skriv ut proffsiga dokument på vanligt papper med pigmentbläck som tagits fram för kontorsanvändning.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 1200 sidor |
| OEM-kod | CD975AE |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Antal per låda | 1 styck |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Kompatibilitet | HP 920-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 7500A |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1089 mm |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 80% |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 107 mm |
| Djup | 47 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 80 g |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 47 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 47 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649526, 884420649533, 884420649540, 884962546147, 884420649489, 884420649496 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (231) 884420649526; (241) 884420649533; (251) 884420649540; (301) 884962546147; (BGX) 884420649489; (BGY) 884420649496 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649526, 884420649533, 884420649540, 884962546147, 884420649489, 884420649496 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (231) 884420649526; (241) 884420649533; (251) 884420649540; (301) 884962546147; (BGX) 884420649489; (BGY) 884420649496 |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1089 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1089 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Produkter per lastpall | 1120 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 56 styck |
| Lager per lastpall | 7 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 162,4 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1089 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1089 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Produkter per större ytterförpackning | 20 styck |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 2,45 kg |