HP 912 svart original bläckpatron
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 3YL80AE#BGY
- EAN: 0192545866828 0192545866835 19 ...5866835 1925458668352 1925458668284 0199764686671 0199764686695 0199764686688 0199251972706 0193424695768 0192545866811 5715063164426 5704174872924 0192545866842more
912 svart original bläckpatron
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Description
Perfekt för arbetsgrupper som behöver pålitlig prestanda och utskrifter av professionell kvalitet – sida efter sida.
Räkna med livfulla färgdokument av professionell kvalitet. HP originalbläckpatroner är oerhört tillförlitliga och ger stabil prestanda, kontinuerlig sidkapacitet och resultat som varar.[1] Skriv ut med individuella bläck och alternativ med hög kapacitet.[2,3]
Räkna med livfulla färgdokument av professionell kvalitet. HP originalbläckpatroner är oerhört tillförlitliga och ger stabil prestanda, kontinuerlig sidkapacitet och resultat som varar.[1] Skriv ut med individuella bläck och alternativ med hög kapacitet.[2,3]
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Volym svart patron | 6,5 ml |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 250 sidor |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
| Kompatibilitet | HP 912-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 8010e, 8012, 8014, 8015 HP OfficeJet Pro 8020e, 8022, 8023, 8024, 8025 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Pallvikt (imperial) | 214,7 kg (473.3 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1161 mm (47.2 x 31.5 x 45.7") |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 106 mm |
| Djup | 23 mm |
| Höjd | 113,5 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 106 mm |
| Låddjup | 23 mm |
| Förpackningens höjd | 113,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 106 mm |
| Låddjup | 23 mm |
| Förpackningens höjd | 113,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866842, 192545866828, 192545866835, 199764686671, 199764686688, 199764686695, 199251972706 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866842; (BGX) 192545866828; (BGY) 192545866835; (LS1) 199764686671; (LS2) 199764686688; (LS3) 199764686695; (NE1) 199251972706 |
| Safety regulation & standards | |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545866842, 192545866828, 192545866835, 199764686671, 199764686688, 199764686695, 199251972706 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 192545866842; (BGX) 192545866828; (BGY) 192545866835; (LS1) 199764686671; (LS2) 199764686688; (LS3) 199764686695; (NE1) 199251972706 |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1161 mm |
| Pallvikt (imperial) | 214,7 kg (473.3 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1161 mm (47.2 x 31.5 x 45.7") |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
| Produkter per lastpall | 3780 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 63 styck |
| Lager per lastpall | 9 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 7 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 214,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,09 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1161 mm |
| Pallvikt (imperial) | 214,7 kg (473.3 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1161 mm (47.2 x 31.5 x 45.7") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 3,09 kg (6.81 lbs) |