HP 903XL – svart originalpatron med hög kapacitet
- Brand: HP
- Category:
- SKU: T6M15AE#BGX
- EAN: 0889894729002 0889894728999 88 ...4728999 8898947289990 5706998573049 0889894728982 0199764694508 0199764694478 0199764694485 0199764694492 0199764694461 0199642341043 0199642341012 4058154093917 0193808179907 8898947290026 0193808179754 0193808179853 0193808179730 0193015273085 0193808179808 5715063153079 0193808179839 4058154342237 0193808179877 0193015226333 4058154095652 0193015226326 0193808179891 0193808179792 0193808179723 0193808179846 0193808179778 0193808179815 0193808179785 0193808179884 0193808179860 0193808179761 0193808179921 0193808179914more
903XL – svart originalpatron med hög kapacitet
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Description
Perfekt för entreprenörer och småföretagare som vill göra ett professionellt intryck och förbättra företagets ekonomiska resultat.
Effektivisera kontoret med pålitlig prestanda och text av professionell kvalitet i färg och svart. Med HPs originalpatroner får du alltid imponerande dokument. Prisvärda utskrifter med billiga separata bläckpatroner och bläckpatroner med hög kapacitet.[1,2]
Effektivisera kontoret med pålitlig prestanda och text av professionell kvalitet i färg och svart. Med HPs originalpatroner får du alltid imponerande dokument. Prisvärda utskrifter med billiga separata bläckpatroner och bläckpatroner med hög kapacitet.[1,2]
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av leverans | Enpack |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Volym svart patron | 20 ml |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 750 sidor |
| Ursprungsland | Irland, Malaysia |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Kompatibilitet | HP 903-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 6950 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produktens färg | Svart |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 5 - 45 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 20 - 80% |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 106 mm |
| Djup | 44 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 60 g |
| Förpackningens bredd | 106 mm |
| Låddjup | 44 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 106 mm |
| Låddjup | 44 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894728982; (30A) 199764694461; (30B) 199764694478; (BGX) 889894728999; (BGY) 889894729002; (LS1) 199764694485; (LS2) 199764694492; (LS3) 199764694508 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894728982; (30A) 199764694461; (30B) 199764694478; (BGX) 889894728999; (BGY) 889894729002; (LS1) 199764694485; (LS2) 199764694492; (LS3) 199764694508 |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Irland, Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 820 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Irland, Malaysia |
| Produkter per lastpall | 1260 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 42 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 7 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 129,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 30 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,6 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 820 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |