HP 32 GB DDR5 (1x32 GB) 4800 SODIMM ECC-minne
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 4M9Y8AA
- EAN: 0196068961329
32 GB DDR5 (1x32 GB) 4800 SODIMM ECC-minne
Offer details
Related Products
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Minnets formfaktor | 262-pin SO-DIMM |
| Egenskaper | |
| Minnets formfaktor | 262-pin SO-DIMM |
| Ursprungsland | Kina, Vietnam, Sydkorea |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Tekniska detaljer | |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 69,6 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 1,2 mm |
| Vikt | 11 g |
| Förpackningens bredd | 173 mm |
| Låddjup | 232 mm |
| Förpackningens höjd | 57 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 173 mm |
| Låddjup | 232 mm |
| Förpackningens höjd | 57 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina, Vietnam, Sydkorea |
| UNSPSC-kod | 32101602 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |