HP 303 svart originalbläckpatron
- Brand: HP
- Category:
- SKU: T6N02AE#UUS
- EAN: 0190780571026 0190780571033 01 ...0571033 0190780571019 0193015336414 5715063081532 0199764694591 0199764694577 0199764694560 0199764694584 0199764694607 0199485966533 0199485966526 0193808184277 0193808184246 0193808184161 0193808184178 4058154342282 0193808184185 4058154342305 0190780571040 0193808184321 0193808212369 0193808184284 0193808184307 0193808184222 0193808212352 4058154342299 0193808184215 0193015226395 0193808184338 0193808184291 0193808184352 0193808184208 0193808184192 0193808184239 0193808184345 0193808184260 0193808184314 0193015226388 0193808184253 0193015273115more
303 svart originalbläckpatron
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Description
Perfekt för den som vill ha dokument och foton av professionell kvalitet från sin hemmaskrivare för att kunna dela direkt.
HP-bläckpatroner har utvecklats med HP-skrivare för att ge foton och dokument av enastående kvalitet. Skriv ut högkvalitativ svart text, skarpa färgbilder, och få unika färgtoner med patroner som är gjorda för att vara tillförlitliga.
HP-bläckpatroner har utvecklats med HP-skrivare för att ge foton och dokument av enastående kvalitet. Skriv ut högkvalitativ svart text, skarpa färgbilder, och få unika färgtoner med patroner som är gjorda för att vara tillförlitliga.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av leverans | Enpack |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Standard |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 200 sidor |
| OEM-kod | T6N02AE |
| Ursprungsland | Kina, Malaysia |
| Kompatibilitet | HP 303-bläckpatroner fungerar med: HP Envy 6200, 7134, 7220e, 7221e, 7224e, 7800, 7900e, HP Envy Photo 7230, HP Envy Photo 7231, HP Envy Photo 7234, HP Envy Photo 7930, HP Envy Photo 7931, HP Envy Photo 7934 HP Tango X |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produktens färg | Svart |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780571019, 199764694560, 199764694577, 190780571033, 199764694584, 199764694591, 199764694607, 190780571026 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 190780571019; (30A) 199764694560; (30B) 199764694577; (ABE) 190780571033; (LS1) 199764694584; (LS2) 199764694591; (LS3) 199764694607; (UUS) 190780571026 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190780571019, 199764694560, 199764694577, 190780571033, 199764694584, 199764694591, 199764694607, 190780571026 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 190780571019; (30A) 199764694560; (30B) 199764694577; (ABE) 190780571033; (LS1) 199764694584; (LS2) 199764694591; (LS3) 199764694607; (UUS) 190780571026 |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Kina, Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina, Malaysia |
| Produkter per lastpall | 2880 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 175 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,23 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |