HP 301XL svart bläckpatron med hög kapacitet, original
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CH563EE#UUS
- EAN: 0884962894446 0884962894460 08 ...2894460 0884962894477 0884962894453 8849628944530 0199764693013 0199764693082 0199764693068 0199764693037 0199764693112 0199642337985 0199642338005 0193808063367 0193808063312 8102014023616 0193808063473 5052461114654 0193808063480 0193808063428 0193808063749 0193808063060 0193808063442 5054230012390 5052217580146 0193808063640 0193808063756 0193015225534 0193808063633 0193808063718 8849628944462 0193015272699 4053162285538 0193808063091 0193808063558 4056572344192 5054531081446 0193808063497 0193808063190 0193808063695 0193808063138 0193808063602 5053973973395 5054531328756 0193808063336 0193808063701 0193808063596 0193808063763 0193015225541 0193808063527 0193808063206 8849628944608 0193808063503 0193808063152 0193808063084 0193808063114 0193808063329 0193808063282 5054533296909 0193808063725 5053460789065 0193808063237 0193808063220 0884962894439 0193808063275 0193808063145 0193808063619 0193808063381 5052217411334 0193808063657 0193808063268 0884962917367 5052461021754 0193808063510 0193808063169 4053162285521 5055399336082 0193808063244 0193808063305 0193808063251 0088496289444 0193808063183 0193808063107 0193808063541 0193808063121 0193808063732 0193808063589 5054629319451 9154400063866 0193808063350 0193808063343 0193808063435 0193808063534 0193808063626 0193808063404 0193808063176 0193808063466 0193808063411 5054230012185 5715063097250 0193808063459 0193808063688 0193808063398 0193808063299 0193808063664 0193808063053 0193808063572 0193808063374 0193808063565 5053973881980 5052584284487 0193808063077 5054533296732 0193808063213 0193808063671more
301XL svart bläckpatron med hög kapacitet, original
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Driftsäkerhet som du kan lita på
Få resultat av hög kvalitet med HP originalbläck och få dina kreationer att sticka ut från resten.
Håll viktiga dokument och minnen vid liv
Välj HP originalbläck för att skriva ut knivskarpa dokument och dina älskade ögonblick i livslika färger.
Du skapar det bästa. Det gör vi med.
Håll dig produktiv när det behövs som mest med HP originalbläck.
Description
Perfekt för dem som vill skriva ut i svartvitt med hög kvalitet hemma. Vare sig du skriver ut för hemmabruk, skolan eller jobbet så blir alla utskrifter fantastiska. Undvik stress från deadlines – räkna med pålitliga resultat från HPs originalpatroner.
HP originalbläckpatroner är designade så att HP-skrivare levererar konsekvent tydlig svart text och riktigt snygga bilder och grafik i färg. Det är lätt att skriva ut och värdet är enastående. Få ännu bättre värde genom att använda HP bläckpatroner med hög kapacitet.
HP originalbläckpatroner är designade så att HP-skrivare levererar konsekvent tydlig svart text och riktigt snygga bilder och grafik i färg. Det är lätt att skriva ut och värdet är enastående. Få ännu bättre värde genom att använda HP bläckpatroner med hög kapacitet.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Volym svart patron | 8 ml |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 360 sidor |
| OEM-kod | 301XL |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Enterprise |
| Kompatibilitet | HP 301-bläckpatroner fungerar med: HP DeskJet 2540 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 65% |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Miljökrav | |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894477, 199642337985, 884962894453, 884962894460, 199642338005, 884962894446 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962894477; (30N) 199642337985; (ABE) 884962894453; (BA3) 884962894460; (NE1) 199642338005; (UUS) 884962894446 |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894477, 199642337985, 884962894453, 884962894460, 199642338005, 884962894446 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962894477; (30N) 199642337985; (ABE) 884962894453; (BA3) 884962894460; (NE1) 199642338005; (UUS) 884962894446 |
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Övrigt | |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produkter per lastpall | 1920 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 32 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 9 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 162 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,94 kg |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 3,95 kg (8.7 lbs) |
| Produkter per större ytterförpackning | 60 styck |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 3,34 kg |