HP 16 GB DDR5 (1x16 GB) 4800 SODIMM NECC-minne
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 4M9Y5AA
- EAN: 0196068961268 5715063163290
16 GB DDR5 (1x16 GB) 4800 SODIMM NECC-minne
Offer details
Trade Prices
Description
16GB DDR5 SODIMM - 4800MHz / PC5-38400 - Non ECC - Unbuffered
Specifications
| Minne | |
|---|---|
| Internminne | 16 GB |
| Typ av internminne | DDR5 |
| Minne klockhastighet | 4800 MHz |
| Komponent för | PC |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 16 GB |
| Minnets formfaktor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Nej |
| Egenskaper | |
| Internminne | 16 GB |
| Typ av internminne | DDR5 |
| Minne klockhastighet | 4800 MHz |
| Komponent för | PC |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 16 GB |
| Minnets formfaktor | 262-pin SO-DIMM |
| ECC | Nej |
| Ursprungsland | Kina, Vietnam, Sydkorea |
| Tekniska detaljer | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 20 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 69,6 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 1,2 mm |
| Vikt | 9 g |
| Förpackningens bredd | 173 mm |
| Låddjup | 232 mm |
| Förpackningens höjd | 57 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 173 mm |
| Låddjup | 232 mm |
| Förpackningens höjd | 57 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina, Vietnam, Sydkorea |
| UNSPSC-kod | 32101602 |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 20 |