HP 14A svart LaserJet-tonerkassett, original
- Brand: HP
- Category:
- SKU: CF214A
- EAN: 0886111043361 3609740137259 01 ...0137259 0193808118203 8861110433612 0193808118159 0193808118180 0193808118173 6940843186476 0193808118166 0193808118210 0193808118197 5054484207610 0843964035547 5054533207615 5052883025880 4053162285088more
14A svart LaserJet-tonerkassett, original
Offer details
Trade Prices
Related Products
Reasons To Buy
Företagets produktivitet är viktig
HP originaltoner ger konsekventa och avbrottsfria utskrifter som låter er fokusera på arbetsuppgiften.
Sagolik prestanda
Exceptionell utskriftsprestanda som ni kan lita med HP originaltoner för effektfulla utskrifter.
Tydlig och skarp svart text och fylliga halvtoner
Låt era affärsidéer representeras med utskrifter av högsta kvalitet och visa upp arbeten som sticker ut från mängden.
Description
Idealisk för administrerade miljöer på stora och små företag som konsekvent behöver producera dokument av professionell kvalitet med en tonerkassett som använder energieffektiv toner.
Med HP 14 LaserJet tonerkassetter kan du producera dokument av professionell kvalitet. Skriv ut med hög hastighet utan att ge avkall på kvaliteten och räkna med energibesparingar. Original HP tonerkassetter har utvecklats för att ge optimal prestanda med HP skrivare.
Med HP 14 LaserJet tonerkassetter kan du producera dokument av professionell kvalitet. Skriv ut med hög hastighet utan att ge avkall på kvaliteten och räkna med energibesparingar. Original HP tonerkassetter har utvecklats för att ge optimal prestanda med HP skrivare.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Original |
| Antal svarta tonerpatroner | 1 |
| Svart toner, sidkapacitet | 10000 sidor |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Skrivarfäger | Svart |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| OEM-kod | CF214A |
| Ursprungsland | Kina |
| Kompatibilitet | HP 14 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Enterprise M712, M725 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Antal per låda | 1 styck |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 19% |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 27 styck |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Produkter per lastpall (EU) | 27 styck |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 80% |
| Temperatur vid drift | 15 - 25 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 497 mm |
| Djup | 195 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 2,3 kg |
| Förpackningens bredd | 497 mm |
| Låddjup | 195 mm |
| Förpackningens höjd | 330 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,7 kg |
| Produkter per lastpall | 27 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 497 mm |
| Låddjup | 195 mm |
| Förpackningens höjd | 330 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,7 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Kompatibilitet | HP 14 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Enterprise M712, M725 |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 19% |
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 9 styck |
| Maximalt antal staplade kartonger | 12 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 14,8 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111043361 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111043361 |
| Hållbarhet | |
| Totalt koldioxidavtryck (kg of CO2e) | 14,8 |
| Övrigt | |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 19% |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 27 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 93,4 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 9 styck |
| Lastpallsvikt (EU) | 93,4 kg |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 27 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Produkter per lastpall (EU) | 27 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 9 styck |
| Maximalt antal staplade kartonger | 12 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |