HP 125 trådbundet tangentbord
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 266C9AA#ABS
- EAN: 0195161008078 0195161008139 01 ...1008139 0195161008061 0195161008009 5715063352878 0195161008283 5715063031803 0195161410116 5715063019856 0195161008115 5715063536339 5715063017425 0195161008153 5715063753064 5704174531166 0195161410109 0195161045769 0195161008023 0195161008306 5715063002254 0195161008245 0195161008177 0195161045783 0195161410055 0195161008252 5715063002247 0195161008108 0195161007996 0195161008184 5715063178270 0195161008269 5715063017401 0195161045776 0195161008054 0195161008047 0195161008276 0195161008313 0195161008016 0195161008214 0195161008320 0195161008344 0195161008238 0195161008191 0195161410093 0195161045752 0195161008030 5715063078495 0195161008221 0195161008146 0197192904855 0195161008085 0195908054610 0195161008160 0195161410062 0195161410048 0195161410130 0195161008337more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPI 125 Wired Keyboard |
1045652 | Register free see stock | ||
|
125 Wired Keyboard - Swedish |
W126185894 | |||
|
125 Wired Keyboard UK |
W126699706 | |||
|
125 Wired Keyboard Itallian |
W127079035 | |||
|
125 Wired Keyboard Spanish |
W127079036 | |||
|
125 Wired Keyboard Norwegian |
W127079038 | |||
|
125 Wired Keyboard Swiss |
W127079039 | |||
|
125 USB KEYBOARD Germany |
W126475325 | |||
|
125 Wired Keyboard FI |
W127079041 | |||
|
125 Wired Keyboard Ukraine |
W128444407 | |||
|
125 Wired Keyboard Saudi |
W128444413 | |||
|
125 Wired Keyboard Hungary |
W128444416 | |||
|
125 Wired Keyboard Bulgaria |
W128444420 | |||
|
125 Wired Keyboard Estonia |
W128444421 | |||
|
125 Wired Keyboard |
W128444423 | |||
|
125 Wired Keyboard |
W128853671 | |||
|
125 Wired Keyboard |
W127067761 | |||
|
HP 125 - Tangentbord - USB - svensk - för HP 34, Elite Mobile Thin Client mt645 G7, Laptop 15, Pro Mobile Thin Client mt440 G3 |
6651303 | |||
Related Products
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Tunna Klienter
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Bärbara Datorer
-
Category: Videokonferenssystem
Reasons To Buy
Designad för komfort
Det fullstora trådade tangentbordet HP 125 har tre zoner och 0–6 graders justerbara fötter så att ni kan skriva bekvämt. Dessutom påminner en LED-indikator om att caps lock, num lock och fn är aktiva.
Ansvarsfull tillverkning
Ni ska kunna känna er nöjda med produkterna ni köper och använder. Du kan känna dig trygg. Det här tangentbordet är ansvarsfullt tillverkat med återvunna material i över 50 % av plasten[1].
Plug and Play-anslutning
Att ansluta vissa typer av kringutrustning kan vara en komplex och tidskrävande uppgift. Vem behöver det? Anslut tangentbordet snabbt med en enkel plug and play-USB-anslutning och ägna i stället tiden åt viktigare saker.
Description
Tänk hur mycket man använder tangentbordet. Det är därför vi har tagit oss tiden att designa ett tangentbord som är bekvämt att använda och som gör att man kan arbeta produktivt varje dag – och hela dagen om det behövs.
Specifications
| Tangentbord | |
|---|---|
| Tangentteknik | Membrantangentbrytare |
| Gränssnitt | USB |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Pekredskap | Nej |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Business |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Mus | |
| Mus inkluderad | Nej |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Special features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195161410079, 195161008139, 195161008177, 195161410130 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 195161410079; (ABS) 195161008139; (ABX) 195161008177; (UUW) 195161410130 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 80 g |
| Tangentbordsvikt | 80 g |
| Tangentbord (BxDxH) | 436 x 138 x 20,5 mm |
| Förpackning | |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 453 mm |
| Låddjup | 168 mm |
| Förpackningens höjd | 27 mm |
| Garantisedel | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Garantisedel | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |
| URL till allmän produktsäkerhetsförordning (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195161410079, 195161008139, 195161008177, 195161410130 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 195161410079; (ABS) 195161008139; (ABX) 195161008177; (UUW) 195161410130 |
| Övrigt | |
| Kompatibilitet | Kompatibel med datorer med tillgänglig USB-A-port. |
| Bredd | 436 mm |
| Höjd | 20,5 mm |
| Djup | 138 mm |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10 |
| UNSPSC-kod | 43211706 |
| Pekredskap | Nej |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |