HERMA 10107 utskriftsbara etiketter Vit Självhäftande skrivaretikett
- Brand: Herma
- Category:
- SKU: 10107
- EAN: 4008705101073
HERMA 10107, Vit, Självhäftande skrivaretikett, A4, papper, Laser/bläckstråleskrivare, Lösa
Offer details
Related Products
Description
HERMA 10107. Produktens färg: Vit, Typ av etikett: Självhäftande skrivaretikett, Format: A4. Hållbarhetscertifiering: Forest Stewardship Council (FSC) Mix. Etikettbredd: 2,54 cm, Etiketthöjd: 2,54 cm. Förpackningens bredd: 212 mm, Låddjup: 8 mm, Höjd: 325 mm. Etiketter per förpackning: 1650 styck, Antal ark per förpackning: 25 ark, Etiketter per ark: 66 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Material | papper |
| Utskriftsteknologi | Laser/bläckstråleskrivare |
| Typ av etikett | Självhäftande skrivaretikett |
| Typ av lim | Lösa |
| Yta | Matt |
| Form | Rundad kvadrat |
| Format | A4 |
| Återanvändbara | Ja |
| Hållbarhet | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Vikt & dimension | |
| Etikettbredd | 2,54 cm |
| Etiketthöjd | 2,54 cm |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 307 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 212 mm |
| Låddjup | 8 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 307 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal ark per förpackning | 25 ark |
| Etiketter per ark | 66 styck |
| Etiketter per förpackning | 1650 styck |
| Tekniska data | |
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Tyskland |