Epson WF-6xxx Series Optional Cassette Maintenance Roller
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C13S210047
- EAN: 8715946606064 4058154140376
WF-6xxx Series Optional Cassette Maintenance Roller
Offer details
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleskrivare |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Kompatibilitet | - WorkForce Pro WF-6590DWF - WorkForce Pro WF-6590DTWFC - WorkForce Pro WF-6590D2TWFC - WorkForce Pro WF-6090DW - WorkForce Pro WF-6090DTWC - WorkForce Pro WF-6090D2TWC |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 0,12 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 70 mm |
| Låddjup | 115 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Skrivarteknologi | |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleskrivare |
| Tekniska data | |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Kompatibilitet | - WorkForce Pro WF-6590DWF - WorkForce Pro WF-6590DTWFC - WorkForce Pro WF-6590D2TWFC - WorkForce Pro WF-6090DW - WorkForce Pro WF-6090DTWC - WorkForce Pro WF-6090D2TWC |
| Vikt inkl. förpackning | 0,12 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |