Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Utskriftsteknik Bl�ckstr�le Utskriftsf�rg Gul Kapacitet 69 ml Kassettens kapacitet XXL-storlek Egenskaper f�r tonerkassett Epson DURABrite Pro Driftscykel Upp till 7000 sidor Kompatibel med WorkForce Pro WF-6090DW
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Gul |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Volym färgpatron | 69 ml |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Antal sidor med färgpatron | 7000 sidor |
| OEM-kod | C13T907440 |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifiering | CE |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - WorkForce Pro WF-6590DWF - WorkForce Pro WF-6590DTWFC - WorkForce Pro WF-6590D2TWFC - WorkForce Pro WF-6090DW - WorkForce Pro WF-6090DTWC - WorkForce Pro WF-6090D2TWC |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningstyp | Låda |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 30 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,22 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Tekniska data | |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 160 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 1800 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 81 cm |
| Produkter per lastpallslager | 160 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 30 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,22 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 81 cm |
| Produkter per lastpall | 1440 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 160 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 1800 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 81 cm |
| Produkter per lastpallslager | 160 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |