Offer details
Trade Prices
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleskrivare |
| Ursprungsland | Kina |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Kompatibilitet | SureColor P800, SC-P800 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 192 mm |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 142 mm |
| Vikt | 216 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 52 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,268 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Låddjup | 277 mm |
| Tekniska data | |
| Ursprungsland | Kina |
| Låddjup | 277 mm |
| Produkter per lastpall (UK) | 720 styck |
| Produkter per lastpallslager | 120 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 480 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 395 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 11,7 g |
| Ytterförpackningens längd | 565 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 290 mm |
| Produkter per lastpall (UK) | 720 styck |
| Produkter per lastpallslager | 120 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| Produkter per lastpall | 480 styck |