Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
EPSON Borderless Maintenance Tank Stylus Pro 4900 maintenance cartridge standard capacity 35.000 pages 1-pack
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Produktkompatibilitet | Bläckstråleskrivare |
| Kompatibilitet | - SureColor SC-P5000 Violet Spectro 240v - SureColor SC-P5000 Violet Spectro - SureColor SC-P5000 Violet 240V - SureColor SC-P5000 Violet - SureColor SC-P5000 STD Spectro 240v - SureColor SC-P5000 STD Spectro - SureColor SC-P5000 STD 240V - SureColor SC-P5000 STD - Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 - Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 |
| Produktens färg | Grå |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 55 mm |
| Låddjup | 324 mm |
| Höjd | 152 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,375 g |
| Tekniska data | |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Produktkompatibilitet | Bläckstråleskrivare |
| Kompatibilitet | - SureColor SC-P5000 Violet Spectro 240v - SureColor SC-P5000 Violet Spectro - SureColor SC-P5000 Violet 240V - SureColor SC-P5000 Violet - SureColor SC-P5000 STD Spectro 240v - SureColor SC-P5000 STD Spectro - SureColor SC-P5000 STD 240V - SureColor SC-P5000 STD - Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 - Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 |
| Produktens färg | Grå |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 24 cm |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Produkter per lastpall | 108 styck |
| Produkter per lastpallslager | 36 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Logistikdata | |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 24 cm |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Produkter per lastpall | 108 styck |
| Produkter per lastpallslager | 36 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |