Epson UltraChrome Pro 12 bläckpatroner 1 styck Original Ljusgrå
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C13T44Q940
- EAN: 8715946668826
Epson UltraChrome Pro 12, Ljusgrå, 350 ml, 1 styck, Enpack
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Epson UltraChrome Pro 12. Volym svart patron: 350 ml, Typ av leverans: Enpack, Skrivarfäger: Ljusgrå, Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av leverans | Enpack |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Ljusgrå |
| Volym svart patron | 350 ml |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Kompatibilitet | SureColor P7560/P9560 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 45 mm |
| Låddjup | 245 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,57 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 45 mm |
| Låddjup | 245 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,57 g |
| Tekniska data | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Ytterförpackningens bredd | 490 mm |
| Ytterförpackningens längd | 350 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 190 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,5 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Indonesien |