Offer details
Trade Prices
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Orange |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Volym färgpatron | 200 ml |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T913A00 |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - SureColor SC-P5000 Violet Spectro 240v - SureColor SC-P5000 Violet Spectro - SureColor SC-P5000 Violet 240V - SureColor SC-P5000 Violet - SureColor SC-P5000 STD Spectro 240v - SureColor SC-P5000 STD Spectro - SureColor SC-P5000 STD 240V - SureColor SC-P5000 STD |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 40 mm |
| Låddjup | 215 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,4 g |
| Tekniska data | |
| Produkter per lastpall (UK) | 1296 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 40 mm |
| Låddjup | 215 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,4 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Produkter per lastpall | 864 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 1296 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Indonesien |