Epson SureColor Auto Cutter Spare Blade LFP desktop
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C13S210055
- EAN: 0010343934337 8715946631578
Auto Cutter Spare Blade LFP desktop
Offer details
Trade Prices
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Produktkompatibilitet | Storformatskrivare |
| Kompatibilitet | - SureColor SC-T5100N - SureColor SC-T5100 - SureColor SC-T3100N - SureColor SC-T3100 |
| Modell | Klippare |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Låddjup | 215 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,09 g |
| Tekniska data | |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Produktkompatibilitet | Storformatskrivare |
| Kompatibilitet | - SureColor SC-T5100N - SureColor SC-T5100 - SureColor SC-T3100N - SureColor SC-T3100 |
| Modell | Klippare |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 26 g |
| Ytterförpackningens längd | 751 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 222 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 466 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 26 g |
| Ytterförpackningens längd | 751 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 222 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 466 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |