Offer details
Trade Prices
Related Products
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Valsbredd | 111,8 cm |
| Valslängd | 50 m |
| Vikt utskriftsmedia | 205 g/m ^ |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Vikt & dimension | |
| Vikt inkl. förpackning | 13,1 kg |
| Låddjup | 1170 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Tekniska data | |
| Ytterförpackningens längd | 1170 mm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 80 cm |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Låddjup | 1170 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 160 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 170 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 5 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 250 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 80 cm |
| Produkter per lastpallslager | 4 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 48025590 |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 13,1 kg |
| Låddjup | 1170 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens längd | 1170 mm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 80 cm |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Ytterförpackningens höjd | 160 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 170 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 5 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 250 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 80 cm |
| Produkter per lastpallslager | 4 styck |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 48025590 |
| Övrigt | |
| Produkter per lastpall | 24 styck |
| Rekommenderad användning | Bläckstråleutskrift |