Offer details
Related Products
Description
EPSON 36inch Printer stand for SureColor SC-T5100 SC-T5100M SC-T5100N T5160M
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Ursprungsland | Indonesien |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Kompatibilitet | T5160N |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 19,7 g |
| Låddjup | 1610 mm |
| Höjd | 690 mm |
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska data | |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Kompatibilitet | T5160N |
| Låddjup | 1610 mm |
| Höjd | 690 mm |
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |