Epson Squirrel Singlepack Red 478XL Claria Photo HD Ink
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C13T04F54010
- EAN: 8715946645681
Singlepack Red 478XL Claria Photo HD Ink
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Sänk utskriftskostnaderna med XL-bläck
Epsons senaste bläcksortiment erbjuder standard- eller extra stora (XL) bläckpatroner. XL-bläck är perfekta om du skriver ut stora volymer, och kan sänka dina utskriftskostnader med upp till 25 %2.
Epson-bläck har optimerats för Epson-skrivare
Epsons bläck och papper har utvecklats för att tillsammans med Epsons skrivare framställa ett optimalt resultat varje gång.
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Röd |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Volym färgpatron | 10,2 ml |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Certifiering | CE |
| Kompatibilitet | Expression Photo XP-8500 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 99 mm |
| Låddjup | 140 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Tekniska data | |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 272 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 2720 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2 m |
| Produkter per lastpallslager | 272 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946648972 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 99 mm |
| Låddjup | 140 mm |
| Höjd | 33 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Indonesien |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2 m |
| Produkter per lastpall | 2720 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 272 styck |
| Produkter per lastpall (UK) | 2720 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2 m |
| Produkter per lastpallslager | 272 styck |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Indonesien |