Tripp Lite SRPDU2PBRKT monteringskit Svart Stål
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRPDU2PBRKT
- EAN: 0037332190703
Tripp Lite SRPDU2PBRKT, Stål, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRPDU2PBRKT. Material: Stål, Produktens färg: Svart
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Material | Stål |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 410 g |
| Bredd | 42,2 mm |
| Djup | 235 mm |
| Höjd | 17,1 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 46,7 mm |
| Låddjup | 240,8 mm |
| Höjd | 317,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 430 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 235 mm |
| Ytterförpackningens längd | 270 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 169,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,07 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332190700 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8302,50,0000 |