Tripp Lite P130-08N videokabeladapter 0,2 m DVI-D HDMI Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P130-08N
- EAN: 0037332186485
Tripp Lite P130-08N, 0,2 m, DVI-D, HDMI, Hankoppling, Honkoppling, Guld
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P130-08N. Kabellängd: 0,2 m, Anslutning 1: DVI-D, Anslutning 2: HDMI. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 360,7 mm, Ytterförpackningens längd: 360,7 mm, Ytterförpackningens höjd: 157,5 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,2 m |
| Anslutning 1 | DVI-D |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 360,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 360,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 157,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,62 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332186482 |