Tripp Lite P120-000 kabelomvandlare (hane/hona) DVI-I VGA Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P120-000
- EAN: 5715063368947 0033585576103 00 ...5576103 0037332096876 0373320968764 0182682312470 0806291817347 5057454765691 0662774027517 6213759715741 0012303783313 6240534047469 0151903475553 0711938982428 0617407346428more
Tripp Lite P120-000, DVI-I, VGA, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P120-000. Anslutning 1: DVI-I, Anslutning 2: VGA. Produktens färg: Svart
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | DVI-I |
| Anslutning 2 | VGA |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 127 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 410 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 254 mm |
| Ytterförpackningens längd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332096873 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8536,69,8000 |