Tripp Lite P070-010 strömkablar Svart 0,09 m C19 coupler
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P070-010
- EAN: 5054629947807 0373321607068 00 ...1607068 0037332160706more
Tripp Lite P070-010, 0,09 m, C19 coupler, 250 V, 16 A
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P070-010. Kabellängd: 0,09 m, Anslutning 2: C19 coupler. Spänning: 250 V, Ingående ström: 16 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 2 | C19 coupler |
| Kabellängd | 0,09 m |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 250 V |
| Ingående ström | 16 A |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 226,1 mm |
| Djup | 12,7 mm |
| Höjd | 325,1 mm |
| Vikt | 410 g |
| Förpackningens bredd | 226,1 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 325,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 540 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 226,1 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 325,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 540 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332160703 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 401,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 12,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 599,4 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332160703 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Anslutningsdetaljer ingång | IEC-309 |
| Ursprungsland | Kina |