Tripp Lite NCM-JHW08-25 kabelsamlare Vägg Kabelhållare Silver 25 styck
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: NCM-JHW08-25
- EAN: 0037332236081
Tripp Lite NCM-JHW08-25, Kabelhållare, Vägg, Stål, Silver
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite NCM-JHW08-25. Modell: Kabelhållare, Ändamål: Vägg, Produktens färg: Silver. Bredd: 21,8 mm, Djup: 19 mm, Höjd: 79 mm. Förpackningens bredd: 127 mm, Låddjup: 205,7 mm, Höjd: 40,6 mm. Antal per förpackning: 25 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Kabelhållare |
| Ändamål | Vägg |
| Produktens färg | Silver |
| Material | Stål |
| Certifiering | REACH, TIA-56B-C, TIA-569-C, ISO/IEC 14763-2 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 21,8 mm |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 79 mm |
| Vikt | 30 g |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 730 g |
| Förpackningens höjd | 40,6 mm |
| Låddjup | 205,7 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 25 styck |