Tripp Lite N836-10M InfiniBand och fiberoptisk kabel Mini-LC LC Blå
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N836-10M
- EAN: 0037332165770 0373321657704
Tripp Lite N836-10M, 10 m, Mini-LC, LC
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N836-10M. Kabellängd: 10 m, Anslutning 1: Mini-LC, Anslutning 2: LC, Kärndiameter: 50 um, Full duplex
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 10 m |
| Anslutning 1 | Mini-LC |
| Anslutning 2 | LC |
| Full duplex | Ja |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Dataöverföringshastighet | 10 Gbit/s |
| Produktens färg | Blå |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 320 g |
| Kabellängd | 10 m |
| Förpackningens bredd | 162,6 mm |
| Låddjup | 190,5 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 320 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 162,6 mm |
| Låddjup | 190,5 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 320 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332165777 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 152,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 185,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332165777 |