Tripp Lite N518-10M InfiniBand och fiberoptisk kabel 2x LC 2x ST OFNR Orange
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N518-10M
- EAN: 0373321236268 0037332123626
Tripp Lite N518-10M, 10 m, OFNR, 2x LC, 2x ST
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N518-10M. Kabellängd: 10 m, Typ av kabel: OFNR, Anslutning 1: 2x LC, Anslutning 2: 2x ST, Kärndiameter: 50 um
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 10 m |
| Anslutning 1 | 2x LC |
| Anslutning 2 | 2x ST |
| Typ av kabel | OFNR |
| Kärndiameter | 50 um |
| Manteldiameter | 125 um |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Produktens färg | Orange |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 132,1 mm |
| Låddjup | 162,6 mm |
| Höjd | 2,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332123623 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 10 m |
| Förpackningens bredd | 132,1 mm |
| Låddjup | 162,6 mm |
| Höjd | 2,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 180,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 182,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 198,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 950 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332123623 |