Tripp Lite N306-12M InfiniBand och fiberoptisk kabel Orange
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N306-12M
- EAN: 0037332120472 0373321204724
Tripp Lite N306-12M, 12 m
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N306-12M. Kabellängd: 12 m
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 12 m |
| Produktens färg | Orange |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 150 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332120479 |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 12 m |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 150 g |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 62,5/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 254 mm |
| Ytterförpackningens längd | 203,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 177,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,77 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332120479 |