Tripp Lite N304-15M InfiniBand och fiberoptisk kabel Orange
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N304-15M
- EAN: 0373321225682 0037332122568
Tripp Lite N304-15M, 15 m
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N304-15M. Kabellängd: 15 m
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 15 m |
| Produktens färg | Orange |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 19 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 190 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332122565 |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 15 m |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 19 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 190 g |
| Övrigt | |
| Kärnans/höljets diameter | 62,5/125 um |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 381 mm |
| Ytterförpackningens längd | 381 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 127 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,88 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,70,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332122565 |