Tripp Lite N28H-10M-AQ InfiniBand och fiberoptisk kabel QSFP28 OFNP Aqua
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N28H-10M-AQ
- EAN: 0037332225627
Tripp Lite N28H-10M-AQ, 10 m, OFNP, OM3, QSFP28, QSFP28
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N28H-10M-AQ. Kabellängd: 10 m, Typ av kabel: OFNP, Typ av fiberoptik: OM3, Anslutning 1: QSFP28, Anslutning 2: QSFP28, Kärndiameter: 125 um, Full duplex
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 10 m |
| Anslutning 1 | QSFP28 |
| Anslutning 2 | QSFP28 |
| Anslutningsdon, material | Keramiska |
| Typ av kabel | OFNP |
| Full duplex | Ja |
| Kärndiameter | 125 um |
| Manteldiameter | 50 um |
| Typ av fiberoptik | OM3 |
| Fiberlägets struktur | Flerläge |
| Typ av ethernet-gränssnitt | 100 Gigabit Ethernet |
| Våglängder som stöds | 850 nm |
| Produktens färg | Aqua |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| InfiniBand-protokoll | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 2,9 mm |
| Kabellängd | 10 m |
| Förpackningens bredd | 231,1 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 304,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 160 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 231,1 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 304,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 160 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332225624 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 238,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 190,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 124,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,79,0000 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332225624 |