Tripp Lite N205-010-BL-FCR nätverkskablar Blå 3 m
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N205-010-BL-FCR
- EAN: 0037332194190
Tripp Lite N205-010-BL-FCR, 3 m, RJ-45, RJ-45, Blå
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N205-010-BL-FCR. Kabellängd: 3 m, Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: RJ-45, Produktens färg: Blå
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Blå |
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Ursprungsland | Kina |
| AWG kabelstorlek | 32 |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332194197 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 730 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 228,6 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332194197 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |