Tripp Lite DMPDT1732AM fäste och ställ till bildskärm 81,3 cm (32") Bord Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DMPDT1732AM
- EAN: 0037332268242
Tripp Lite DMPDT1732AM, Klämma/Genomgående skruv, 6 kg, 43,2 cm (17"), 81,3 cm (32"), 100 x 100 mm, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DMPDT1732AM. Montage: Klämma/Genomgående skruv, Maxvikt: 6 kg, Minsta skärmstorlek: 43,2 cm (17"), Maximal skärmstorlek: 81,3 cm (32"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Höjdjustering, Hållare: -32 - 32°, Lutningsvinkel: -22 - 45°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Maxvikt | 6 kg |
| Maximal skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Antal displayer som stöds | 3 |
| Montage | Klämma/Genomgående skruv |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Hållare | -32 - 32° |
| Lutningsvinkel | -22 - 45° |
| Rotationsvinkel | 180° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Lutningsjustering | Ja |
| Inbyggd USB-hubb | Ja |
| USB-hubbversion | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Anslutningar | |
| Inbyggd USB-hubb | Ja |
| USB-hubbversion | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 2 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 596,9 mm |
| Djup | 886,5 mm |
| Höjd | 1656,1 mm |
| Vikt | 4,77 kg |
| Förpackningens bredd | 414 mm |
| Låddjup | 180,3 mm |
| Förpackningens höjd | 861,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,94 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 414 mm |
| Låddjup | 180,3 mm |
| Förpackningens höjd | 861,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,94 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 434,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 200,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 878,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,44 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332268249 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8302,50,0000 |