Tripp Lite DDR1327SDFC-1 fäste och ställ till bildskärm 68,6 cm (27") Bord Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: DDR1327SDFC-1
- EAN: 0037332266118
Tripp Lite DDR1327SDFC-1, Klämma, 16 kg, 33 cm (13"), 68,6 cm (27"), 100 x 100 mm, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DDR1327SDFC-1. Montage: Klämma, Maxvikt: 16 kg, Minsta skärmstorlek: 33 cm (13"), Maximal skärmstorlek: 68,6 cm (27"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 75 x 75 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 100 x 100 mm. Höjdjustering, Lutningsvinkel: -30 - 30°. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 33 cm (13") |
| Maxvikt | 16 kg |
| Maximal skärmstorlek | 68,6 cm (27") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Montage | Klämma |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Skrivbordets tjocklek (min) | 1 cm |
| Skrivbordets tjocklek (max) | 8,5 cm |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Vridningsvinkel | 180° |
| Lutningsvinkel | -30 - 30° |
| Rotationsvinkel | 360° |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Justerbart djup | Ja |
| Typ av höjdjustering | Manuell |
| Lutningsjustering | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Stål |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 886,5 mm |
| Djup | 124,5 mm |
| Höjd | 497,8 mm |
| Vikt | 3,76 kg |
| Förpackningens bredd | 205 mm |
| Låddjup | 156 mm |
| Förpackningens höjd | 444,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,35 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 205 mm |
| Låddjup | 156 mm |
| Förpackningens höjd | 444,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,35 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Förbättrad kabelhantering | Ja |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Övrigt | |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Monteringssätt | Bord |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 434,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 335,3 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 464,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 18,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332266115 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8302,50,0000 |