Tripp Lite B202-150 konsolextender Konsol-sändare och -mottagare
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B202-150
- EAN: 0037332157454
Tripp Lite B202-150, 121,9 mm, 33 mm, 154,9 mm, 100 g, 0 - 40 ° C, -20 - 60 ° C
Offer details
Description
Tripp Lite B202-150. Förpackningens bredd: 121,9 mm, Låddjup: 33 mm, Förpackningens höjd: 154,9 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 345,4 mm, Ytterförpackningens längd: 276,9 mm
Specifications
| Tekniska detaljer | |
|---|---|
| Modell | Konsol-sändare och -mottagare |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 45,72 m |
| Produktens färg | Svart |
| Kabeltyper som stöds | Cat5, Cat6 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332157451 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 121,9 mm |
| Låddjup | 33 mm |
| Förpackningens höjd | 154,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 345,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 276,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 368,3 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,76 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |