StarTech.com USB3SEXT1MBK USB-kablar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 1 m USB A Svart
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: USB3SEXT1MBK
- EAN: 0065030848954 0168141636905 01 ...1636905 0100177424460 5054533231245 5054629170199 0650308489542 0151903389799 5054484231240 0172302929812 0806291852225 6061395761352 0851975714092 4058829181956 0112840389105 0872182651345 0611101772378 0163120600816more
StarTech.com USB3SEXT1MBK, 1 m, USB A, USB A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/s, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
StarTech.com USB3SEXT1MBK. Kabellängd: 1 m. Anslutning 1: USB A, Anslutning 2: USB A, USB-version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maximal överföringshastighet: 5 Gbit/s, Plätering på anslutningskontakter: Nickel, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Anslutning 1 | USB A |
| Anslutning 2 | USB A |
| Kabellängd | 1 m |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| Certifiering | CE, REACH |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Maximal överföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Vikt | 48 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Kabellängd | 1 m |
| Vikt | 48 g |
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 226 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 56 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 190 mm |
| Låddjup | 226 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 56 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska data | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Compliance certificates | RoHS |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Compliance certificates | RoHS |