StarTech.com 1,8 m 3,5 mm stereoaudiokabel - M/M
- Brand: StarTech.com
- Category:
- SKU: MU6MM
- EAN: 0065030773355 0984550458101 50 ...0458101 5054484104964 5051749376685 5054629076781 0650307733554 5051964485919more
StarTech.com 1,8 m 3,5 mm stereoaudiokabel - M/M
Offer details
Related Products
Description
Den här 3 m stereoljudkabeln har två 3,5 mm ljud-hankontakter som ger en ljudanslutning av hög kvalitet mellan din dator och flera olika ljudenheter.
Den är endast tillverkad i material av hög kvalitet för pålitlighet och hållbarhet. Den här 1,8 meters stereoljudkabeln täcks av StarTech.coms livstidsgaranti.
The StarTech.com Advantage
- Ställ mottagaren/förstärkaren ytterligare 1,8 meter från din dator eller bärbara ljudenhet
- Ersätt slitna eller borttappade högtalarkablar med den här 1,8 meters 3,5 mm stereoljudkabeln av hög kvalitet
- Täcks av StarTech.coms livstidsgaranti
Den är endast tillverkad i material av hög kvalitet för pålitlighet och hållbarhet. Den här 1,8 meters stereoljudkabeln täcks av StarTech.coms livstidsgaranti.
The StarTech.com Advantage
- Ställ mottagaren/förstärkaren ytterligare 1,8 meter från din dator eller bärbara ljudenhet
- Ersätt slitna eller borttappade högtalarkablar med den här 1,8 meters 3,5 mm stereoljudkabeln av hög kvalitet
- Täcks av StarTech.coms livstidsgaranti
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1 | 3,5mm |
| Anslutning 2 | 3,5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 28,6 g |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens höjd | 18 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30,62 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens höjd | 18 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30,62 g |
| Vikt | 28,6 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |